BACO
Bedrijfsarts Consulent Oncologie

Lijst BACO's

Contactpersonen van het Platform Bedrijfsartsconsulenten Oncologie

Cobi Oostveen | cobi.oostveen@planet.nl | 06-83251500
Ton Jenner | jenner@omtrend.com
BACO's

Lilian Batenburg | lilian.batenburg@gmail.com |

Joke Brinkhuis | joke.brinkhuis@ika-ned.nl | IKA Ned UMC Utrecht

David Bruinvels | david.bruinvels@ika-ned.nl | IKA Ned

Lisette de Bruijn | lisette@bruijz.nl | 06-54977059 | Limburg en Oost Brabant

Desiree Dona | desiree.dona@radboudumc.nl | 024-3615400 | Radboud UMC, Nijmegen

Ewa Dijkman | ewa.dijkman@arbounie.nl | Oost Utrecht (van Zeist tot Ede)

Els Hoeksma | els.hoeksma@gmail.com | Noord Nederland

Herbert de Jager | h.dejager@erasmusmc.nl | Rotterdam Erasmus MC

Ton Jenner | jenner@omtrend.com | Twente en Achterhoek

Lidwien van Keep | lidwien.van.keep@arbounie.nl |

Ellen von der Linden | ellenlinden@home.nl | 06-51952338 | Noord Nederland

Rene te Marvelde | rene@temarvelde.com | Twente

Astrid Michiels | a.michiels@humancapitalcare.nl | 040-2066900 | Eindhoven

Mirjam Mouton | m.mouton@procompany.nl | 06-21110327 | Rotterdam en omgeving

Cobi Oostveen | cobi.oostveen@planet.nl | Noord en Oost Nederland

Tomas Rejda | tomas.rejda@gmail.com / t.rejda@lumc.nl | 06-41514930 |Zuid en West Nederland

Frits Stam | fritsatwork@gmail.com | Amstelveen en omgeving

Eric Velzing | evelzing@hotmail.com | Zuid | Holland

Bert Verhoeven | verhoeven@ohmconsultancy.nl | 06-23218616 | Nijmegen Canisius Wilhelmina Ziekenhuis

Marjan de Vries | m.j.t.de.vries@umcg.nl | Groningen UMCG

Jan Hein Wijers | janhein.wijers@gmail.com |

Jansje Wiegman | jansje.wiegman@zorgvandezaak.nl | Rode Kruis Ziekenhuis Beverwijk

Ties Wijnen | m.c.wijnen@medi-ma.nl | 06-22417943 / 0299-431757 | Noord Holland